Canterbury New Zealand Δημόσιες Αργίες 2026

Παρακάτω θα βρείτε τις επίσημες αργίες του 2026 για Canterbury New Zealand. Αυτή η λίστα περιλαμβάνει όλες τις αργίες που αναγνωρίζονται από την κυβέρνηση, όταν οι επιχειρήσεις και τα γραφεία μπορεί να είναι κλειστά.

New Zealand flag
New Zealand

Υπάρχουν 14 δημόσιες αργίες στην New Zealand (canterbury) για το 2026. Υπάρχουν επίσης τραπεζικές και προαιρετικές αργίες σε όλη τη χώρα. Εξερευνήστε τα ημερολόγια για διαφορετικές χώρες ή θρησκείες για να μάθετε περισσότερα για τις σημαντικές τους ημερομηνίες.

Πότε είναι οι επόμενες Δημόσιες Αργίες στην New Zealand;

10
Matariki

2026-07-10

26
Labour Day

2026-10-26

25
Christmas Day

2026-12-25

26
Boxing Day

2026-12-26

New Zealand public holidays in 2026
ΗμερομηνίαΌνομα Αργίας
2026-01-01New Year's Day
2026-01-02Day after New Year's Day
2026-02-06Waitangi Day
2026-04-03Good Friday
2026-04-06Easter Monday
2026-04-25ANZAC Day
2026-04-27ANZAC Day (substitute day)
2026-06-01King's Birthday
2026-07-10Matariki
2026-10-26Labour Day
2026-11-13Christchurch Show Day
2026-12-25Christmas Day
2026-12-26Boxing Day
2026-12-28Boxing Day (substitute day)

Regions

Looking for other states

Γείτονες της New Zealand

Χωρίς γείτονες

Σχεδιάστε τις αργίες σας για τα επόμενα χρόνια

202620272028202920302031

Προηγούμενα έτη

202620252024202320222021

Stay Updated with Global Holidays

Subscribe to receive:

  • Weekly holiday updates for your country
  • Calendar feed notifications
  • Special holiday announcements

By subscribing, you agree to our Privacy Policy. We respect your privacy and will never share your email.

Αναφορά Λανθασμένων Δεδομένων

Εάν πιστεύετε ότι κάποια από τα δεδομένα είναι λανθασμένα, παρακαλούμε αναφέρετέ το παρακάτω.

Ενδιαφέρεστε να αναφέρετε λανθασμένα δεδομένα;